O Nas

Maxima Trading Co

Firma Maxima Trading Co. powstała w 1994 roku. Przez ponad 20 lat nieprzerwanej działalności zdobyła znaczące doświadczenie w produkcji i handlu artykułami przemysłowymi. Zajmujemy się oświetleniem, systemami zabezpieczeń (systemy ppoż oraz zamki elektromagnetyczne), rozwiązaniami przemysłowymi PE oraz artykułami ogrodowymi i kampingowymi.

W ciągu tych wielu lat funkcjonowania na polskim rynku zdobyliśmy niezbędne doświadczenie do sprawnej i kompleksowej obsługi wymagających klientów. Uznanie naszego profesjonalizmu zostało potwierdzone poprzez współpracę między innymi z firmami Ikea Centres, Carrefour ,Tesco, Brico Marche ,EKO Holding, Pullana czy Technika PE.

Międzynarodowy charakter firmy

Przez ostatnie lata firma poszerzyła swoją działalność o obsługę rynków krajów sąsiednich, a także umocniła swoją pozycję na rynku polskim oraz nawiązała nowe kontakty z rodzimymi firmami tak aby wspólnymi siłami móc sprostać oczekiwaniom współczesnego klienta.

Firma posiada wielotnich partnerów biznesowych w Azji, w szczególności w Chinach, oraz Europie, dzięki którym każdy element łańcucha dostaw w imporcie jest pod nadzorem wykwalifikowanej kadry. Doskonałe relacje z partnerami w Azji pozwalają nam być o krok przed konkurencją.

Lokalizacja

Skontaktuj się z nami

    *PROSZĘ WYPEŁNIĆ WSZYSTKIE POLA